هلدینگ رسا

ارزیابی مدیریت تعالی سازمانی در هلدینگ رسا آغاز شد

به اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

ارزیابی مدیریت تعالی سازمانی در هلدینگ رهاورد سازندگی آزادگان – رسا، صبح امروز با حضور نمایندگانِ سازمان مدیریت صنعتی آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ رهاورد سازندگی آزادگان – رسا، برنامه ارزیابی تعالی سازمانی سال 1401 صبح امروز سه‌شنبه 4 بهمن 1401 در هلدینگ رسا و با حضور ارزیاب‌های سازمان مدیریت صنعتی آغاز شد.

هلدینگ رهاورد سازندگی آزادگان برای اینکه بتواند گام‌های بزرگی در راستای حرکت به سمتِ سازمان متعالی بردارد؛ نقشه راهی برای خود تعریف کرده و در مسیرِ تعیین شده در این نقشه حرکت می‌کند. هلدینگ رسا می‌خواهد به عنوان سازمانی متعالی در کشور شناخته شود.

سازمان‌هایی که مدل ملی تعالی سازمانی را در درون خود پیاده کرده‌اند، به صورت سالانه از سوی سازمان مدیریت صنعتی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. ارزیابی سالانه هلدینگ رسا، امروز سه‌شنبه چهارم بهمن 1401 آغاز شده و تا فردا ادامه خواهد داشت.

جایزه ملی تعالی سازمانی اسفند امسال با اهدای گواهینامه، تقدیرنامه و تندیس؛ برگزیدگان خود را معرفی می‌کند.

مدل تعالی سازمانی و جایزه ملّی بهره‌وری و تعالی سازمانی از سال 1382 توسط موسسه مطالعات و بهره وری منابع انسانی راه اندازی شد. برخی از مدیران سازمان‌های ایرانی با استقرار این مدل به دنبال آن هستند که به چارچوب مناسبی برای اعمال روش‌های نوین مدیریتی در سازمان خود دست یابند و نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود خود را بشناسند و در جهت تعریف برنامه‌های بهبود و اجرای آنها گام بردارند.

چارچوب اصلی جایزه ملی تعالی سازمانی، مدل تعالی سازمانی EFQM است که در سال‌های اخیر با تغییر اندک در این مدل تعالی، مورد استفاده قرار گرفته است.

موسسه مطالعات و بهره‌وری منابع انسانی با سازمان مدیریت صنعتی ادغام شد تا در نهایت ماموریت برگزاری جایزه تعالی سازمانی به سازمان مدیریت صنعتی واگذار شود.

انتهای پیام/

Scroll to Top
اسکرول به بالا