هلدینگ رسا

بازدید کارکنان هلدینگ رسا از موزه ملی ایران

به اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

مدیران و کارکنان هلدینگ رسا با حضور در موزه ملی ایران، بازدیدی دسته جمعی از موزه ملی ایران داشتند.

 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ رهاورد سازندگی آزادگان – رسا، محمد گلاب‌کش مدیرعامل هلدینگ رسا به همراهِ مدیرانِ شرکت‌های تابع و کلیه کارکنانِ این هلدینگ، صبح روز شنبه 17 دی 1401 از موزه ملی ایران بازدید کردند.

این بازدید طی دو ساعت و در موزه ایران باستان انجام شد. در این بازدید خانم سپیدنامه مدیر موزه ایران باستان؛ اهالیِ رسا را همراهی کرد تا بخش‌های مختلفِ این موزه را به طور مفصل برای بازدید کنندگان شرح دهد.

مدیران و کارکنانِ هلدینگ رسا بازدید خود را از بخش پارینه‌سنگی آغاز کرده و در ادامه از بخش‌های «روستانشینی»، «دوره مفرغ»، «دوره عیلام»، «عصر آهن»، «دوره هخامنشیان»، «دوره سلوکی»، «دوره اشکانی» و «دوره ساسانی» بازدید کردند.

در این برنامه محمد گلاب‌کش مدیرعامل هلدینگ رسا تاکید داشت تا کلیه کارکنانِ شرکت با حضور در موزه ملی ایران، با بخشی از تاریخ و تمدنِ کشورمان آشنا شوند.

در بازدید از موزه ملی ایران، مهندس برزگری مدیرعامل شرکت دُرسا، مهندس سپاهی مدیرعامل شرکت افرا، دکتر علی حاجی‌محمدعلی معاون توسعه سازمان و سرمایه انسانی، مهندس شاکری مدیرعامل شرکت سطح‌پوش کاسپین و علی‌اکبر رضایی‌فرد معاون مالی هلدینگ رسا هم حضور داشتند.

در ادامه بازدیدِ اهالیِ رسا از موزه ایران باستان را به روایت تصویر می‌بینید:

 

انتهای پیام/

Scroll to Top
اسکرول به بالا