هلدینگ رسا

شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا مزین به نشان افتخار سازمان های سرآمد ایرانی 1400

به اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

شرکت رسا با رهبری شاخص مدیرعامل و پرسنل توانمند خود، موفق به اخذ تندیس تعالی سازمانی و تقدیر نامه دو ستاره از مرکز تعالی سازمانی شد.

 

به گزارش روابط عمومی :.مرکز تعالی سازمانی ذیل معاونت صنایع و معادن با برگزاری همایش تعالی سازمانی و معرفی سازمان های برتر در حضور معاونین محترم وزیر صمت ، شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا را به عنوان یک شرکت سرآمد ایرانی معرفی کرد.

همچنین شرکت رسا موفق به دریافت تندیس تعالی سازمانی و تقدیر نامه دو ستاره به عنوان یکی از معدود شرکتهای موفق در حوزه ساخت و تولید شد.این نشان با توجه به میزان استقرار نظام های مدیریتی ،نگاه سیستمی و جامع به تمام فعالیت‌های سازمان بوده و به سازمان های برتر که  به حد نصاب های تعیین شده دست یابند اعطا می‌شود .

شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا در روزهای پایانی سال 1400شاهد به نتیجه رسیدن تلاشهای شبانه روزی مدیر عامل و پرسنل محترم در راستای ارتقا، سطح کمی و کیفی خدمات است. لازم بذکر است نماینده و ارزیابان مرکز تعالی با حداکثر آرا دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت رسا را به عنوان تاثیرگذارترین فرد در نظام مدیریتی و سیستمی شرکت به عنوان شخصیت رهبر معرفی نموده است.

Scroll to Top
اسکرول به بالا