هلدینگ رسا

همایش تخصصی مدیران و سرپرستان کارگاه‌های رسا برگزار شد/ اهدای لوح و تندیس کارگاه برتر

مراسم اهدای تندیس کارگاه برتر

به اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
چهارمین نشست تخصصی مدیران و سرپرستان کارگاه های شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا به میزبانی پروژه ۱۲۶۰ واحدی شیراز برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی رسا: صبح شنبه پنجم شهریور ماه ۱۴۰۱ چهارمین نشست تخصصی مدیران و سرپرستان کارگاه های رسا با حضور مدیرعامل، اعضا هیئت مدیره، مدیران عامل شرکت های تابع، مدیران و سرپرستان کارگاه‌ها با رویکرد هم افزایی و تعامل حداکثری بین شرکت ها و پروژه های در دست اقدام از اقصی نقاط کشور برگزار شد.
مدیر عامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا در حاشیه این نشست گفت: با توجه به افزایش چشمگیر مشارکت شرکت رسا در اقدامات طرح مسکن در اقصی نقاط کشور نیاز به ایجاد شبکه ای علمی و جهادی، جهت هم افزایی و تعامل سازنده بین مدیران پروژه ها در سطح کشور احساس شد.
بنابراین با قید فوریت یک تیم متشکل از کارشناسان ورزیده جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف،هماهنگی، پیگیری، تولید و ثبت دانش بومی ایجاد گردید که منشا تحول و اثر بخشی در پیشرفت کمی و کیفی کارگاه ها شد.

محمد گلاب کش افزود: امیدوارم با ایجاد تحول در فرآیندهای طرح مسکن رشد ، بهره مندی از آخرین فناوری های نوین مهندسی و تکنولوژی روز صنعت ساختمان امکان اقدامات بیشتری فراهم شود.
همچنین شرکت ره آورد سازندگی آزادگان در راستای تحقق اهداف عالی در سند چشم انداز تا سال ۱۴۰۵ و ‌تسریع در عملیات اجرایی واحد های مسکونی اقدامات ویژه ای در قالب برنامه های کوتاه مدت ،میان مدت و بلند مدت دارد.

اهدای لوح و تندیس کارگاه برتر به پروژه ۱۲۶۰ واحدی در شهر جدید صدرا _شیراز

 

شرکت ره آورد سازندگی آزادگان رسا در ادامه بازدید از پروژه های استان فارس_شیراز کارگاه برتر را معرفی کرد.

توجه ویژه به شاخص عملکرد برنامه ای پروژه ها، نسبت صورت وضعیت های مالی و تعهدات پروژه ها به شرکت، عملکرد ماشین آلات در کارگاه‌ به لحاظ زمان و بهره وری، امتیاز ایمنی و کیفیت در کارگاه، توجه به درآمد و هزینه ، سرانه ثبت پیشنهاد در نظام پیشنهادات، سرانه ثبت دانش و موارد دیگر ،در جمع بندی امتیازات تاثیر بسزایی داشت لذا در نهایت منجر به معرفی پروژه ۱۲۶۰ واحدی صدرا به عنوان کارگاه برتر در بین ده ها کارگاه فعال در کشور شد.
دکتر محمد گلاب کش ضمن تقدیر از مدیران و پرسنل خدوم پروژه صدرا گفت: انتخاب پروژه برتر در شرکت رسا با توجه به شاخص های علمی اتفاق افتاده است،لذا مدیریت علمی و جهادی را دو گزینه بسیار مهم در کسب موفقیت کارگاه ۱۲۶۰ واحدی میدانم.وفاق و همدلی مثال زدنی در بین پرسنل کارگاه و همکاران ستادی ایشان،دور ماندن از حاشیه ها و تمرکز بر روی اهداف از عوامل اصلی کسب موفقیت در پروژه هاست که انصافا در پروژه ۱۲۶۰ واحدی به خوبی عمل شده است.
وی افزود: الویت مدیران شرکت رسا ورود به موضوعات دانش بنیان، دستیابی به تکنولوژی روز دنیا در صنعت ساختمان و تقویت بخش تولید کالاهای استراتژیک ساختمانی است.
پروژه ۱۲۶۰ واحدی در شهر جدید صدرا با رعایت اصول و شاخص های تعیین شده توسط کمیته ارزیابی، موفق به دریافت تندیس پروژه برتر شد.
در این مراسم از مهندس حسین جاوید مدیر موفق پروژه ، مهندس علیرضا پور طاهری سرپرست کارگاه ۱۲۶۰ واحدی شهر جدید صدرا_شیراز و جمعی از پرسنل پرتلاش تقدیر بعمل آمد.

Scroll to Top
اسکرول به بالا