هلدینگ رسا

کلنگ‌زنی پروژه ساخت 3000 واحد در شهر جدید بهارستان اصفهان

به اشتراک گذاری:

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش روابط عمومی هلدینگ رسا، پیرو تفاهم‌نامه‌ ی این مجموعه با شرکت عمران شهر جدید بهارستان اصفهان، کلنگ اجرایی سه هزار واحد مسکن در روز چهارشنبه یازده آبان هزار و چهارصد و یک، با حضور مدیران و مسئولان استان همراه با معاونین و مدیران هلدینگ رسا (ره‌آورد سازندگی آزادگان) بر زمین زده شد. 

 این واحدها بخشی از مجموعه ی شانزده هزار واحدی شهر جدید بهارستان اصفهان است که طبق برنامه‌ریزی‌های دقیق متخصصان هلدینگ رسا، به عنوان گامی دیگر در مسیر آبادانی کشور، به اجرا می‌رسد. 

لازم به یادآوری است که گروه ره‌آورد سازندگی آزادگان (رسا)، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه اقتصادی و خودکفائی آزادگان است که سنگ بنای تأسیس آن در سال 1373 و با هدف تأمین پاره‌ای از نیازها و درخواست‌های آزادگان سرافراز و مشارکت در طرح‌ها و برنامه‌های سازندگی در سطح کلان، بنا نهاده شد. شرکت رسا، نماینده بیش از 64 هزار آزاده سرافراز در کشور است و سعی کرده با اجرای مناسب و بهینه طرح‌ها و پروژه‌های اقتصادی و رعایت تمامی استانداردهای ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، نماینده شایسته‌ای برای ایشان در بخش مذکور باشد.

در این مراسم، پیش از آغاز اجرای عملیات، همزمان با چند پروژه ی دیگر در سایر نقاط کشور، ارتباط تصویری آنلاین با وزارت راه و شهرسازی و با حضور شخص وزیر محترم، آقای دکتر قاسم رستمی، برقرار و گزارش کاملی از آن توسط کارشناس برنامه برای ایشان و حاضران جلسه قرائت شد.

Scroll to Top
اسکرول به بالا