هلدینگ رسا

فلسفه وجودی شرکت رسا

خلق .

ماموریت شرکت رسا

مأموریت شرکت رهاورد سازندگی آزادگان عبارتست از مدیریت در سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه‌های ساختمانی با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در جهت ایجاد حداکثر ارزش‌افزوده در املاک و پروژه‌های تعریف‌شده.

ارزش های شرکت رسا

  • توسعه مستمر سازمان
  • حفظ کیفیت و اصول مهندسی در ساخت
  • شایسته سالاری و نخبه گرایی
  • سلامت مالی و اخلاقی در کار
  • پیشرو، نوآور و خلاق
  • مسئولیت پذیری و نظم
  • حفظ حقوق کارفرمایان، پیمانکاران و کارمندان

چشم انداز شرکت رسا

تبديل شدن به يكي از 100 شركت برتر ساختماني جهان در افق 1405

خط مشی کیفیت

شرکت ره‌آورد سازندگی آزادگان (رسا) به عنوان یک شرکت سرمایه‌گذار، طراح، مشاور و مجری پروژه‌های عمرانی و ابنیه و همچنین تولید‌کننده مصالح ساختمانی، در راستای اعتلای سازمانی و با هدف جلب رضایت ذینفعان، بهبود مستمر کارایی و اثربخشی سیستم مدیریت و حضور موفق در بازارهای داخلی و بین‌المللی، مصمم است علاوه بر رعایت ضوابط و مقررات ابلاغی، سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استانداردISO 9001:2015 را الگوي خويش قرار دهد و آن را با مشارکت جمعی کارکنان و مدیران شرکت، اجرایی نماید.

در این راستا خط مشی کیفیت خویش را به شرح ذیل اعلام می‌دارد:
1- تلاش در جهت جلب رضايت ذینفعان کلیدی از طریق شناسایی دقیق نیازها و انتظارات آن‌ها در چارچوب امکانات و منابع شرکت.
2- تعهد و پایبندی به برنامۀ زمان‌بندی و تحویل به موقع پروژه‌ها و جبران سریع خدمات نامنطبق گزارش شده.
3- توجه به دانش فنی نوین و صنعتی‌سازی در عرصۀ ساخت‌و‌ساز و تولید محصولات با محوریت صرفه‌جویی در مصرف انرژی و منابع، رعایت استانداردها، قوانین و مقررات ملی و بین المللی و تعهد به رعایت الزامات زیست‌محیطی.
4- توجه به منافع شرکت از طریق شناسایی و مدیریت ریسک‌های مرتبط با پروژه‌ها، بهبود مستمر سیستم‌های مدیریتی و افزایش اثربخشی و کارایی فرایندهای سازمانی.
5- ارج نهادن به کرامت انسانيِ كاركنان به عنوان سرمايه‌هاي اصلي و با‌ارزش شرکت از طریق جذب نفرات متخصص و متعهد، توسعۀ سطح دانش و مهارت و ارتقای سطح رضایت کارکنان و حفظ نیروهای کلیدی.
6- ارتقای کیفیت اجرای پروژه‌ها از طریق ارزیابی و انتخاب صحیح مصالح و پیمانکاران و نظارت مستمر بر عملکرد آنها
7- تعهد و التزام عملی به ارتقاء ایمنی کارکنان و پیمانکاران از طریق رعایت اصول و مقررات ایمنی و پیشگیری از وقوع حوادث و مصدومیت‌ها در پروژه‌ها.
8- توسعۀ بازار از طریق تنوع خدمات و محصولات و نفوذ در بازارهای بین المللی

Scroll to Top
اسکرول به بالا